امروز شنبه 04 اسفند 1397
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 422

تیشرت لاغری هات شیپر

تی شرت لاغری هات شیپر که با نام هات شرت hot shirt شناخته شود یک گن لاغری تهیه شده از نوعی الیاف به نام نئوتکس است که موجب حفظ و افزایش حرارت داخلی بدن شده و تعریق را افزایش می دهد، این حالت شبیه تعریق در هنگام ورزش و فعالیت یوده و موجب تسریع کاهش وزن همین الان بخرید -قیمت :29,000 تومان
مقایسه محصولات
تیشرت لاغری هات شیپر
با افزایش حرارت بدن و تعریق به کاهش وزن کمک می نماید.
دارای دولایه که هم حرارت را افزایش داده و هم لایه زیرین با قدرت جذب بالا، بدن شما را خشک نگه می دارد.
برای استفاده دایمی و هنگام فعالیت های روزمره مناسب و راحت می باشد.
ایجاد فشار کافی بر روی توده بدن و حفظ حالت ستون فقرات.
حالت کششی کافی و جمع کردن شکم و پهلو
دارای سایز بندی
مناسب برای خانم ها و آقایان

_ مخصوص چربی سوزی و تناسب اندام بالاتنه
_ قابل استفاده در زمان ورزش 
_ ایجاد تعریق و چربی سوزی بالا  
_مناسب برای مصرف روزانه
_ کاهش وزن سریع 
_ دارای سایزبندی مختلف s , M ، L ، XL، XXL

ی شرت لاغری هات شیپر با طراحی ویژه مخصوص تناسب اندام بالاتنه ساخته شده با فناوری هوشمند نئوتکس و دارای دو لایه می باشد. بافت خارجی آن رطوبت و دما را جذب کرده و بافت داخلی آن باعث تعریق و افزایش دمای بدن می گردد، که کارکرد خارق العاده آن را برای لاغری و کاهش وزن موجب می شود. این محصول بر روی  شکم، پهلو، سینه، زیر بغل و پشت بازوهایتان تاثیر گذاشته و تمامی اندام های بالاتنه را درگیر خود می کند و با ایجاد تعریق زیاد موجب چربی سوزی این نواحی می شود.
با پوشیدن این تی شرت های لاغری دمای بدن افزایش یافته به دنبال آن عرق می کنید، سوخت و ساز بدن تان افزایش یافته، چربی های ذخیره شده در سلولها برای تامین انرژی لازم این فرآیند می سوزند و انرژی آزاد می کنند. به این شکل بدون اینکه خودتان متوجه شوید، وزن تان به مقدار چشمگیری کاهش پیدا می کند.  
این لباس نرم و راحت را می توانید هر روز و در هر مکان به تن کنید. حتی می توانید با آن تمامی ورزش ها از جمله پیاده روی، نرمش، آیروبیک، دو میدانی، والیبال و ... را انجام دهید و شاهد باشید که بیشتر از قبل چربی های اضافی بدن تان از بین رفته و در مدت زمان کمی به اندام دلخواهتان رسیده اید!

_  دارای دو لایه داخلی و خارجی
_ ساخته شده با فناوری هوشمند نئوتکس
_ کیفیت بالا 
_ افزایش دهنده سوخت و ساز بدن
_ قابل شستشو

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.